21 Jump Street gdzie obejrzeć
21 Jump Street cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 7,2 imdb 0 0 0


Gatunek

Kryminał, Akcja, Komedia


Czas trwania

1h 49m


Data wydania

14.03.2012


Oryginalny tytuł

21 Jump Street


Twórcy

Christopher Miller, Phil Lord


Kraj produkcji

Stany Zjednoczone


Kategoria wiekowa

R

21 Jump Street (2012)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film 21 Jump Street w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

Schmidt (w tej roli Jonah Hill) i Jenko (Channing Tatum) to policjanci o młodzieńczym wyglądzie. Trafiają do tajnej jednostki z zadaniem infiltracji szkolnego środowiska licealnego. Zastępując policyjne mundury i odznaki plecakami pełnymi podręczników, ryzykują własnym życiem, aby rozbić groźną grupę handlarzy narkotyków. Nie zdają sobie jeszcze sprawy, że największe wyzwania czekają na nich w murach szkoły. Liceum, do którego trafiają, znacząco różni się od tego, które pamiętają. Dodatkowo, udając uczniów, muszą zmierzyć się z problemami, od których wcześniej uciekli, decydując się na karierę w policji.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć 21 Jump Street w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

21 Jump Street Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne