Anakonda 3: Potomstwo gdzie obejrzeć
Anakonda 3: Potomstwo cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 3,0 imdb 0 0 0


Gatunek

Akcja, Fantasy, Horror, film TV, Przygodowy


Czas trwania

1h 31m


Data wydania

26.07.2008


Oryginalny tytuł

Anaconda 3: Offspring


Twórcy

Don E. FauntLeRoy


Kraj produkcji

Stany Zjednoczone, Rumunia


Kategoria wiekowa

R

Anakonda 3: Potomstwo (2008)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Anakonda 3: Potomstwo w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

W odległym, tajemniczym laboratorium, poza zgiełkiem europejskich miast, wybitny naukowiec przeprowadza eksperymenty na dwóch ogromnych anakondach. Sytuacja wymyka się spod kontroli, gdy chciwy przedsiębiorca (w tej roli John Rhys-Davies) popycha badania do ekstremum. A to prowadzi do ucieczki głodnych węży w stronę obszarów zamieszkałych przez ludzi. Nieznany fakt, że jedna z anakond spodziewa się potomstwa, dodaje napięcia. Rozpoczyna się wyścig z czasem, aby powstrzymać anakondy przed dotarciem do miasta i zapobiec katastrofie.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Anakonda 3: Potomstwo w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Anakonda 3: Potomstwo Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne