Bad City gdzie obejrzeć
Bad City cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 6,0 imdb 0 0 0


Gatunek

Kryminał, Akcja


Czas trwania

1h 58m


Data wydania

05.07.2022


Oryginalny tytuł

バッドシティ


Twórcy

Kensuke Sonomura, Yuusuke Suzuki


Kraj produkcji

Japonia


Bad City (2022)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Bad City w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

W mieście nękanym biedą i przestępczością skorumpowany biznesmen powiązany z mafią kandyduje na burmistrza i zaczyna eliminować swoich przeciwników. Były kapitan policji przebywający w więzieniu za morderstwo zostaje potajemnie zwolniony i postawiony na czele specjalnej grupy zadaniowej. Jest ona desperacką, ostatnią deskę ratunku, mającą na celu pokonanie skorumpowanego potentata.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Bad City w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Bad City Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne