Chisum gdzie obejrzeć
Chisum cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 6,8 imdb 0 0 0


Gatunek

Western


Czas trwania

1h 46m


Data wydania

23.07.1970


Oryginalny tytuł

Chisum


Twórcy

Andrew V. McLaglen


Kraj produkcji

Stany Zjednoczone


Kategoria wiekowa

G

Chisum (1970)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Chisum w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

"Chisum" to dzieło z okresu, kiedy John Wayne (zagrał w ponad 200 produkcjach) przeżywał szczyt swojej kariery. Tym razem przyjął rolę Johna Chisuma, legendarnego wśród farmerów, który stara się obronić swoje imperium. Przed próbami przejęcia przez Lawrence'a Murphy'ego (Forrest Tucker), który ma na celu zdobycie kontroli nad okolicznymi farmami. Charakterystyczna dla Wayne'a aktorska prezentacja znakomicie oddaje ducha prawdziwych wydarzeń z 1878 roku. Miały one miejsce w miasteczku Lincoln w stanie Nowy Meksyk. Western "Chisum" pod kierunkiem Andrew V. McLaglena, z imponującą kinematografią Williama H. Clothiera uchodzi za klasyk gatunku, charakteryzujący się dynamiczną akcją i licznymi emocjonującymi pojedynkami.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Chisum w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Chisum Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne