Chwasty gdzie obejrzeć
Chwasty cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 6,7 imdb 0 0 0


Gatunek

Dramat


Czas trwania

2h 23m


Data wydania

18.12.1987


Oryginalny tytuł

Ironweed


Twórcy

Héctor Babenco


Kraj produkcji

Stany Zjednoczone


Chwasty (1987)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Chwasty w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

Akcja rozgrywa się w amerykańskim Albany, stan Nowy Jork, pod koniec lat 30. Historia przedstawia życie Francisa Phelana (w tej roli Jack Nicholson), który od dwudziestu dwóch lat nazywa ulicę swoim domem. Jego życie to spanie na kartonach i żywienie się tym, co znajdzie w śmieciach. A także sporadyczne zarobki, które natychmiast przeznacza na alkohol. W delirium alkoholowym Francisowi ukazują się sceny z przeszłości. Porzucił dom rodzinny po tragedii, z którą nie był w stanie się uporać. To właśnie śmierć syna, za którą obwinia siebie, stała się przyczyną jego wędrówki po świecie bez celu.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Chwasty w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Chwasty Cały Film - Gdzie Oglądać Online

niedostępny W tym momencie film nie jest dostępny na platformach VOD.

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne