Cios gdzie obejrzeć
Cios cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 6,3 imdb 0 0 0


Gatunek

Dramat


Czas trwania

1h 39m


Data wydania

22.11.2022


Oryginalny tytuł

Punch


Twórcy

Welby Ings


Kraj produkcji

Nowa Zelandia


Cios (2022)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Cios w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

Jim, młody bokser z małej miejscowości, intensywnie trenuje pod okiem swojego ojca Stana. Jest on zarówno wymagającym trenerem, jak i osobą walczącą z uzależnieniem od alkoholu. W życiu Jima pojawia się Whetu, bezkompromisowy i bezpośredni mężczyzna, który żyje z psem w zaniedbanej chacie na plaży. Marzy on o opuszczeniu miasta w poszukiwaniu kariery muzycznej. Spotkanie z Whetu prowokuje Jima do głębokiej refleksji nad własnym życiem oraz odkrywania swojej tożsamości seksualnej.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Cios w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Cios Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne