C.R.A.Z.Y. gdzie obejrzeć
C.R.A.Z.Y. cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 7,8 imdb 0 0 0


Gatunek

Komedia, Dramat


Czas trwania

2h 1m


Data wydania

27.05.2005


Oryginalny tytuł

C.R.A.Z.Y.


Twórcy

Jean-Marc Vallée


Kraj produkcji

Kanada, Francja, Maroko


Kategoria wiekowa

NR

C.R.A.Z.Y. (2005)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film C.R.A.Z.Y. w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

Opowieść o dwóch głębokich uczuciach: bezwarunkowej miłości ojca do swoich pięciorga dzieci oraz miłości syna do ojca. Tak intensywnej, że zmusza go do życia niezgodnie z prawdą o sobie. Zac Beaulieu, urodzony 25 grudnia 1960 roku, wyróżnia się wśród braci. Stara się jednak za wszelką cenę wpasować w rodzinne oczekiwania. Przez następne dwie dekady, los rzuca Zaca na ścieżki pełne zaskakujących zwrotów akcji. Doprowadza go w końcu do akceptacji własnej tożsamości. Co najistotniejsze, umożliwia to również ojcu dostrzeżenie i pokochanie syna w pełni, bez zastrzeżeń.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć C.R.A.Z.Y. w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

C.R.A.Z.Y. Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne