Destrukcja gdzie obejrzeć
Destrukcja cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 7,0 imdb 0 0 0


Gatunek

Komedia, Dramat


Czas trwania

1h 41m


Data wydania

08.04.2015


Oryginalny tytuł

Demolition


Twórcy

Jean-Marc Vallée


Kraj produkcji

Stany Zjednoczone


Kategoria wiekowa

R

Destrukcja (2015)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Destrukcja w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

Utalentowany bankier inwestycyjny Davis (Jake Gyllenhaal) zmaga się z bólem po stracie żony, która zginęła w tragicznym wypadku samochodowym. Chociaż teść (Chris Cooper) próbuje wywierać na niego presję, Davis stara się wrócić do normalnego życia. Punkt zwrotny następuje, kiedy Davis wysyła list ze skargą na usterkę automatu z napojami i słodyczami. To rozpoczyna korespondencję z Karen (Naomi Watts), pracownicą firmy obsługującej automaty. Z czasem ich listy stają się coraz bardziej osobiste, tworząc silną więź między nimi. Z pomocą Karen i jej piętnastoletniego syna (Judah Lewis), Davis zaczyna odzyskiwać wewnętrzną równowagę. Stopniowo wydobywa się z głębokiej rozpaczy po stracie ukochanej.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Destrukcja w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Destrukcja Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne