Dla niej wszystko gdzie obejrzeć
Dla niej wszystko cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 7,3 imdb 0 0 0


Gatunek

Kryminał, Thriller, Dramat, Romans


Czas trwania

2h 13m


Data wydania

18.11.2010


Oryginalny tytuł

The Next Three Days


Twórcy

Paul Haggis


Kraj produkcji

Stany Zjednoczone, Francja


Kategoria wiekowa

PG-13

Dla niej wszystko (2010)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Dla niej wszystko w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

John Brennan (Russell Crowe) postrzega swoje życie jako idealne. Aż do momentu, kiedy jego żonę, Laurę (Elizabeth Banks), oskarżono o przerażające morderstwo. Trzy dni przed ogłoszeniem wyroku, John próbuje utrzymać rodzinę w całości. Opiekuje się synem i pracuje jako wykładowca na uniwersytecie, równocześnie starając się zgromadzić dowody na niewinność Laury. Kiedy ich ostatnią apelację odrzucono, John uznaje, że jedynym wyjściem jest zorganizowanie ucieczki Laury z więzienia. W poszukiwaniu wsparcia zwraca się do doświadczonego uciekiniera (Liam Neeson). Wchodzi tym samym w skomplikowany i pełen zagrożeń świat, gotów zaryzykować wszystko dla swojej żony.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Dla niej wszystko w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Dla niej wszystko Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne