Dobrzy nieznajomi gdzie obejrzeć
Dobrzy nieznajomi cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 7,8 imdb 0 0 0


Gatunek

Dramat, Fantasy, Romans


Czas trwania

1h 46m


Data wydania

22.12.2023


Oryginalny tytuł

All of Us Strangers


Twórcy

Andrew Haigh


Kraj produkcji

Wielka Brytania, Stany Zjednoczone


Kategoria wiekowa

R

Dobrzy nieznajomi (2023)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Dobrzy nieznajomi w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

Spotkanie z enigmatycznym sąsiadem, Harrym, w jedną noc radykalnie zmienia życie Adama, mieszkańca opuszczonego bloku w Londynie. W miarę rozwijania się ich znajomości, Adam coraz bardziej zaczyna myśleć o wspomnieniach z przeszłości. W pewnym momencie decyduje się na powrót do miasteczka swojego dzieciństwa. Gdy dociera do domu rodzinnego, zaskakuje go odkrycie, że jego rodzice są dokładnie tacy sami, jak w dniu ich śmierci. A ta miała miejsce trzydzieści lat wcześniej.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Dobrzy nieznajomi w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Dobrzy nieznajomi Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne