Dom z kart gdzie obejrzeć
Dom z kart cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 6,1 imdb 0 0 0


Gatunek

Dramat


Czas trwania

1h 49m


Data wydania

25.06.1993


Oryginalny tytuł

House of Cards


Twórcy

Michael Lessac


Kraj produkcji

IT, Stany Zjednoczone


Kategoria wiekowa

PG-13

Dom z kart (1993)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Dom z kart w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

Po stracie męża, utalentowana architektka Ruth Matthews (Kathleen Turner) decyduje się na przeprowadzkę z dziećmi do nowego domu. Wkrótce po przeprowadzce, w życiu rodziny zaczynają mieć miejsce niezwykłe zdarzenia. Sally (Asha Menina), najmłodsza członkini rodziny, nie tylko staje się coraz bardziej wycofana. Ale również zaczyna wykazywać się nadprzyrodzonymi zdolnościami, takimi jak chodzenie po rynnie bez tracenia równowagi czy łapanie lecącej piłki bejsbolowej. Z biegiem czasu, dziewczynka przestaje mówić. Psycholog (Tommy Lee Jones), podejrzewając u niej autyzm, sugeruje terapię w specjalistycznym ośrodku. Początkowo Ruth nie akceptuje myśli o chorobie córki. Jednak jej opinia ulega zmianie, gdy widzi dom zbudowany przez Sally z kart, którego konstrukcja wydaje się ignorować prawa fizyki.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Dom z kart w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Dom z kart Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne