Dom zbrodni gdzie obejrzeć
Dom zbrodni cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 3,3 imdb 0 0 0


Gatunek

Thriller, Dramat, Horror, Tajemnica


Czas trwania

1h 45m


Data wydania

17.06.2022


Oryginalny tytuł

Mid-Century


Twórcy

Sonja O'Hara


Kraj produkcji

Stany Zjednoczone


Kategoria wiekowa

R

Dom zbrodni (2022)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Dom zbrodni w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

Architekt Tom Levin wraz z żoną Alice decydują się na spędzenie weekendu w awangardowym domu. To posiadłość zaprojektowana przez słynnego architekta i ezoteryka, Fredericka Bannera. Tom zaczyna doświadczać niepokojących interakcji z duchem z minionych lat, który stopniowo zyskuje nad nim władzę. Przestraszona Alice uświadamia sobie, że od samego początku oni oboje byli jedynie narzędziami w mrocznej intrydze stworzonej przez legendarnego architekta. Jego duch wciąż obecny jest w tej nowoczesnej rezydencji. Jest zdeterminowany, by doprowadzić do skutku zbrodnię zaplanowaną 60 lat temu.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Dom zbrodni w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Dom zbrodni Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne