Dream Scenario gdzie obejrzeć
Dream Scenario cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 7,0 imdb 0 0 0


Gatunek

Komedia, Fantasy


Czas trwania

1h 42m


Data wydania

10.11.2023


Oryginalny tytuł

Dream Scenario


Twórcy

Kristoffer Borgli


Kraj produkcji

Stany Zjednoczone


Kategoria wiekowa

R

Dream Scenario (2023)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Dream Scenario w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

Laureat Oscara, Nicolas Cage, wciela się w postać niezauważanego, przeciętnego mężczyzny. Jego życie ulega radykalnej zmianie, gdy zaczyna pojawiać się w snach ludzi na całym świecie każdej nocy. Paul Matthews, z dnia na dzień, przeistacza się w gwiazdę nowego typu. Jego nastoletnie córki przestają się za niego wstydzić, była partnerka nawiązuje kontakt, w oczach studentów staje się postacią "cool". Na jego biurku pojawiają się atrakcyjne oferty reklamowe. Nagle Paul staje się kimś wyjątkowym. Ale szybko to, co wydawało się spełnieniem marzeń, przekształca się w koszmar. A z fascynującego zjawiska Paul staje się celem cancel culture.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Dream Scenario w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Dream Scenario Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne