Duch Richarda Harrisa gdzie obejrzeć
Duch Richarda Harrisa cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 7,3 imdb 0 0 0


Gatunek

Dokumentalny


Czas trwania

1h 47m


Data wydania

31.08.2022


Oryginalny tytuł

The Ghost of Richard Harris


Twórcy

Adrian Sibley


Kraj produkcji

Irlandia, Wielka Brytania


Duch Richarda Harrisa (2022)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Duch Richarda Harrisa w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

Richard Harris był jednym z najwybitniejszych irlandzkich aktorów, a zarazem znanym hollywoodzkim awanturnikiem. Przez 50 lat kariery zagrał w ponad 70 filmach, zdobywając sławę dzięki rolom w produkcjach jak Gladiator czy Bez przebaczenia. Laureat nagrody dla najlepszego aktora na festiwalu w Cannes, zdobywca Złotego Globa i nominowany do nagrody Bafta oraz Oscara. Znany również z roli dyrektora Hogwartu, profesora Albusa Dumbledore'a, w dwóch pierwszych filmach o Harrym Potterze. Harris odnosił sukcesy także jako gwiazda muzyki pop, był poetą i aktywistą walczącym o niepodległość Irlandii. Film o nim zawiera materiały archiwalne od członków rodziny, a także rozmowy z takimi osobami jak Russell Crowe, Vanessa Redgrave czy Jim Sheridan. Tytułowy "duch" aktora to skomplikowany charakter, który nadal wpływa na osoby mu bliskie i miejsca, z którymi miał jakiś związek.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Duch Richarda Harrisa w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Duch Richarda Harrisa Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne