Einstein i bomba gdzie obejrzeć
Einstein i bomba cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 0 0 0


Gatunek

Dramat, Dokumentalny


Czas trwania

1h 16m


Data wydania

19.02.2024


Oryginalny tytuł

Einstein and the Bomb


Twórcy

Anthony Philipson


Kraj produkcji

Wielka Brytania


Einstein i bomba (2024)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Einstein i bomba w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

Rok 1933 staje się przełomowym w życiu Alberta Einsteina, najbardziej znanego naukowca tamtych czasów, który znajduje się w niebezpieczeństwie. W obliczu dojścia do władzy Hitlera i rozpoczęcia przez niego systematycznego prześladowania Żydów, Einstein musi opuścić Niemcy. Musi znaleźć bezpieczne miejsce, które ochroniłoby go przed zagrożeniem ze strony nazistów. Schronienie znajduje w drewnianej chacie położonej w lasach Norfolk w Anglii, o której istnieniu mało kto wie. To okres w jego życiu, który stanie się kluczowy, oscylujący między Europą a Stanami Zjednoczonymi, między pacyfizmem a realnością wojenną. Definiuje jego związek z jednym z najpotężniejszych wynalazków – bombą atomową. Ten innowacyjny dramat dokumentalny produkcji BBC Studios, oparty wyłącznie na autentycznych wypowiedziach Einsteina - jego przemówieniach, listach i wywiadach. Łączy dramatyczne sceny z materiałami archiwalnymi, ukazując życie naukowca i dramatyczne wydarzenia, które go otaczały. Przez pryzmat dwóch wojen światowych, wzrostu i upadku faszyzmu oraz nadejścia ery atomowej, film maluje głęboko poruszający portret jednego z największych umysłów XX wieku.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Einstein i bomba w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Einstein i bomba Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne