Fantom gdzie obejrzeć
Fantom cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 5,1 imdb 0 0 0


Gatunek

Akcja, Przygodowy


Czas trwania

1h 40m


Data wydania

06.06.1996


Oryginalny tytuł

The Phantom


Twórcy

Simon Wincer


Kraj produkcji

Australia, Stany Zjednoczone


Kategoria wiekowa

PG

Fantom (1996)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Fantom w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

Ukrywający swoją tożsamość pod aliasem Fantom aka Kit Walker, korzysta ze swoich nadnaturalnych zdolności w walce z ciemnymi siłami. Nasz bohater staje przed zadaniem pokonania Xandera Draxa, bogatego magnata. A ten jest zdeterminowany, by za wszelką cenę zdobyć trzy magiczne czaszki. Drax wierzy, że ich moc pozwoli mu zawładnąć światem. Wiedząc, że jedną z czaszek ukryto w bengalskiej dżungli, wysyła tam swojego lojalnego podwładnego, Quilla. W trakcie swojej misji Fantom napotyka Dianę Palmer, ambitną dziennikarkę, która również znajduje się na tropie Draxa.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Fantom w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Fantom Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne