Final Fantasy: Wojna dusz gdzie obejrzeć
Final Fantasy: Wojna dusz cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 6,4 imdb 0 0 0


Gatunek

Animacja, Akcja, Sci-Fi, Thriller, Fantasy, Romans, Przygodowy


Czas trwania

1h 46m


Data wydania

02.07.2001


Oryginalny tytuł

Final Fantasy: The Spirits Within


Twórcy

Hironobu Sakaguchi, Motonori Sakakibara


Kraj produkcji

Japonia, Stany Zjednoczone


Kategoria wiekowa

PG-13

Final Fantasy: Wojna dusz (2001)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Final Fantasy: Wojna dusz w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

W roku 2065 Ziemia znajduje się pod panowaniem obcych istot, zagrażających całkowitemu zniszczeniu ludzkości. Pod wpływem swojego mentora, renomowanego doktora Sida, młoda naukowiec i lekarka, Aki Ross, decyduje się odnaleźć osiem legendarnych dusz. Liczy, że dzięki nim zdoła pokonać najeźdźców i zapobiec apokalipsie. W swojej misji wspiera ją grupa żołnierzy z elitarnego oddziału, Aki dąży do ocalenia Ziemi przed zagładą. Mają nadzieję na spełnienie najskrytszych marzeń ludzkości, co jest kwintesencją "Final Fantasy". FILM "FINAL FANTASY" wykorzystuje zaawansowane techniki animacji komputerowej, stworzony przez autorów gry komputerowej cieszącej się ogromną popularnością.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Final Fantasy: Wojna dusz w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Final Fantasy: Wojna dusz Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne