Galerianki gdzie obejrzeć
Galerianki cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 5,4 imdb 0 0 0


Gatunek

Dramat


Czas trwania

1h 17m


Data wydania

25.09.2009


Oryginalny tytuł

Galerianki


Twórcy

Katarzyna Rosłaniec


Kraj produkcji

Polska


Galerianki (2009)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Galerianki w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

Grupa młodych kobiet poszukuje zamożnych mężczyzn w centrach handlowych, proponując im swoje towarzystwo w zamian za luksusowe upominki. Czyli przedmioty, które zdaniem głównej postaci, Mileny, "umożliwiają życie na wysokim poziomie". Ala, początkowo sceptycznie nastawiona, decyduje się dołączyć do grupy, motywowana potrzebą posiadania eleganckiego telefonu. Co łączy te dziewczyny, to nie tylko trudna sytuacja w domu i pragnienie drogich prezentów. Ale także gotowość do podjęcia ryzyka w celu osiągnięcia swoich celów.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Galerianki w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Galerianki Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne