Gdy stawka jest wysoka gdzie obejrzeć
Gdy stawka jest wysoka cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 6,6 imdb 0 0 0


Gatunek

Dramat


Czas trwania

1h 55m


Data wydania

22.08.2014


Oryginalny tytuł

When the Game Stands Tall


Twórcy

Thomas Carter


Kraj produkcji

Stany Zjednoczone


Kategoria wiekowa

PG

Gdy stawka jest wysoka (2014)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Gdy stawka jest wysoka w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

Bob Ladouceur, trener szkolnej drużyny futbolowej Spartan, zawsze podkreśla przed swoimi zawodnikami, że to nie zwycięstwo jest najważniejsze. Mimo tego przekonania, dzięki wsparciu swojego asystenta, Terry'ego Eidsona, prowadzi drużynę do osiągnięcia imponującej serii 151 zwycięstw. Kiedy jego żona Bev zaczyna domagać się, aby więcej czasu poświęcił rodzinie, Bob napotyka trudność z odnalezieniem równowagi. Ostatecznie dochodzi do wniosku, że ryzykuje utratą nie tylko swoich bliskich, ale również możliwości na dalsze sukcesy sportowe.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Gdy stawka jest wysoka w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Gdy stawka jest wysoka Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne