Glass gdzie obejrzeć
Glass cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 6,6 imdb 0 0 0


Gatunek

Sci-Fi, Thriller, Dramat


Czas trwania

2h 9m


Data wydania

16.01.2019


Oryginalny tytuł

Glass


Twórcy

M. Night Shyamalan


Kraj produkcji

Stany Zjednoczone


Kategoria wiekowa

15

Glass (2019)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Glass w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

Po wydarzeniach przedstawionych w "Split", David Dunn (w tej roli Bruce Willis) kontynuuje poszukiwania nadludzkiego alter ego Kevina Wendella Crumba. Znanego jako Bestia (w tej roli James McAvoy), co prowadzi do serii coraz to bardziej napiętych konfrontacji. W tło tych zdarzeń wplątuje się tajemniczy Elijah Price (w tej roli Samuel L. Jackson), również znany jako Mr Glass, który posiada sekrety zdolne nieodwracalnie zmienić życie wszystkich zaangażowanych postaci.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Glass w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Glass Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne