Jeszcze bardziej zgryźliwi tetrycy gdzie obejrzeć
Jeszcze bardziej zgryźliwi tetrycy cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 6,7 imdb 0 0 0


Gatunek

Komedia, Romans


Czas trwania

1h 41m


Data wydania

22.12.1995


Oryginalny tytuł

Grumpier Old Men


Twórcy

Howard Deutch


Kraj produkcji

Stany Zjednoczone


Kategoria wiekowa

PG-13

Jeszcze bardziej zgryźliwi tetrycy (1995)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Jeszcze bardziej zgryźliwi tetrycy w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

Wiosna zawitała do miasteczka Wabasha w Minnesocie. Od czasu ślubu Johna z Ariel (Ann-Margret) panuje tu niezwykły spokój. Głównie dzięki ustaniu niekończących się kłótni i sporów pomiędzy Johnem a Maxem. Jednak spokój ten się kończy, gdy do miasteczka przybywa Maria Ragetti, pięćdziesięcioletnia rozwódka o włoskich korzeniach. Maria przejmuje stary sklep wędkarski położony nad jeziorem, planując przekształcić go w włoską restaurację. John i Max postanawiają, że nie pozwolą, aby ten plan się ziścił.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Jeszcze bardziej zgryźliwi tetrycy w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Jeszcze bardziej zgryźliwi tetrycy Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Ciąg dalszy opisu filmu

Rozpoczynają zaciekłą kampanię przeciwko Marii, stosując wszelkie możliwe szykany, plotki i złośliwości. Chcą udaremnić jej plany i ochronić ich ukochany sklep. Maria okazuje się jednak godnym rywalem. Ma po swojej stronie matkę (Ann Guilbert), która wiele już przeszła w życiu i nieraz wyciągała córkę z tarapatów. W swoim zmaganiu z Marią, panowie zapominają o jednym z najistotniejszych zadań, jakie mieli do wykonania – organizacji ślubu swoich dzieci. Gdy syn Maxa, Jacon (Kevin Pollak), i córka Johna, Melanie (Daryl Hannah), dowiadują się, że ich ojcowie planują zorganizować im pospieszne i skromne przyjęcie weselne, decydują się odwołać ślub. John i Max stają przed nowym powodem do kłótni, obwiniając się nawzajem o zranienie uczuć swoich dzieci. Gdy skonfliktowani mężczyźni wydają się bardziej zajęci sobą niż otaczającym ich światem, Maria bez przeszkód realizuje swój plan. Udaje jej się otworzyć restaurację i znaleźć nowego partnera życiowego.

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne