Joanna d’Arc gdzie obejrzeć
Joanna d’Arc cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 6,4 imdb 0 0 0


Gatunek

Dramat, Historyczny


Czas trwania

2h 25m


Data wydania

22.12.1948


Oryginalny tytuł

Joan of Arc


Twórcy

Victor Fleming


Kraj produkcji

Stany Zjednoczone


Kategoria wiekowa

NR

Joanna d’Arc (1948)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Joanna d’Arc w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

Młoda dziewczyna z prowincji, Joanna d’Arc, twierdzi, że słyszy głosy niebiańskie nakazujące jej spotkać się z delfinem Francji, Karolem VII, aby przekonać go, by powierzył jej dowodzenie wojskiem. Jej misją miało być wyparcie Anglików z Francji w trakcie toczącej się wojny. I umożliwienie Karolowi objęcia tronu jako legalnego władcy. Po wielu trudach Joanna osiąga swój cel, obejmuje dowództwo nad francuską armią i szybko przynosi szereg zwycięstw nad przeciwnikiem. Jej sukcesy prowadzą do koronacji Karola VII na króla Francji. Jednak, pod wpływem rad swoich doradców, król oddaje Joannę w ręce Anglików. Obawia się jej rosnącej mocy i popularności wśród ludu francuskiego. Joannę oskarżono o czary i herezję i stawiono przed sądem.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Joanna d’Arc w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Joanna d’Arc Cały Film - Gdzie Oglądać Online

niedostępny W tym momencie film nie jest dostępny na platformach VOD.

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne