Kandydat gdzie obejrzeć
Kandydat cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 6,6 imdb 0 0 0


Gatunek

Thriller, Dramat, Tajemnica


Czas trwania

2h 9m


Data wydania

30.07.2004


Oryginalny tytuł

The Manchurian Candidate


Twórcy

Jonathan Demme


Kraj produkcji

Stany Zjednoczone


Kategoria wiekowa

R

Kandydat (2004)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Kandydat w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

Obsada

FABUŁA FILMU

Główną postacią filmu jest Ben Marco, weteran wojny w Zatoce Perskiej i doświadczony żołnierz, którego oddział wpadł w zasadzkę. Jego życie uratował Raymond Shaw, który samotnie pokonał przeciwników i przez trzy dni prowadził oddział przez pustynię do bezpiecznego miejsca. Za tę odwagę Shawa odznaczono Medalem Honoru. Obecnie Raymond Shaw jest uznanym politykiem i kandydatem na wiceprezydenta. Podczas gdy Marco przemawia w szkołach, dzieląc się z uczniami swoimi dramatycznymi doświadczeniami i bohaterstwem Shaw. Z czasem jednak Marco zaczyna dostrzegać nieścisłości w swoich wspomnieniach. Dręczony koszmarami zaczyna podejrzewać, że wydarzenia w Iraku mogły mieć inny przebieg, niż dotychczas sądził.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Kandydat w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Kandydat Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne