Królowa chaosu gdzie obejrzeć
Królowa chaosu cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 6,6 imdb 0 0 0


Gatunek

Komedia, Dramat


Czas trwania

1h 31m


Data wydania

25.02.2022


Oryginalny tytuł

Så jävla easy going


Twórcy

Christoffer Sandler


Kraj produkcji

Norwegia, Szwecja


Królowa chaosu (2022)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Królowa chaosu w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

Joanna, w wieku 18 lat, posiada umysł porównywalny do barwnego, tętniącego życiem wesołego miasteczka w apogeum sezonu. Aby utrzymać równowagę i funkcjonować, potrzebuje leków na ADHD. Niestety, skromny zasiłek chorobowy jej ojca ledwie wystarcza na pokrycie kosztów życia, a na leki brakuje funduszy. Dziewczyna postanawia znaleźć pracę, by zarobić na niezbędne medykamenty. Jednakże jej wewnętrzny chaos sprawia, że zadanie to jest dalekie od prostoty. Los sprawia, że na jej drodze pojawia się energiczna Audrey. Joanna, będąca personifikacją chaosu, musi teraz zmierzyć się nie tylko z wirującym w jej głowie zamętem, ale również z budzącym się uczuciem.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Królowa chaosu w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Królowa chaosu Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne