Księga dżungli gdzie obejrzeć
Księga dżungli cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 7,5 imdb 0 0 0


Gatunek

Animacja, Familijny, Przygodowy


Czas trwania

1h 18m


Data wydania

18.10.1967


Oryginalny tytuł

The Jungle Book


Twórcy

Wolfgang Reitherman


Kraj produkcji

Stany Zjednoczone


Kategoria wiekowa

G

Księga dżungli (1967)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Księga dżungli w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

Opowieść ta opowiada o przygodach małego chłopca, Mowgliego, który dorasta w sercu dżungli, otoczony przez zwierzęta. Dzięki wsparciu swoich mentorów - serdecznego niedźwiedzia Baloo i mądrej pantery Bagheery - Mowgli poznaje język dżungli. Oraz jej prawa, co pomaga mu zdobyć przyjaźń pytona Kaa i outmanewrować armię małp. Jednak kiedy Shere Khan powraca, Mowgli musi wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, aby obronić siebie i swoich przyjaciół. "Księga Dżungli" to fascynująca historia o przygodzie, honorze i szacunku dla natury, wypełniona niezapomnianymi postaciami zwierzęcymi.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Księga dżungli w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Księga dżungli Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne