Kwiat tysiąca i jednej nocy gdzie obejrzeć
Kwiat tysiąca i jednej nocy cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 6,7 imdb 0 0 0


Gatunek

Dramat, Fantasy, Przygodowy


Czas trwania

2h 11m


Data wydania

20.06.1974


Oryginalny tytuł

Il fiore delle Mille e una notte


Twórcy

Pier Paolo Pasolini


Kraj produkcji

Francja, IT


Kwiat tysiąca i jednej nocy (1974)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Kwiat tysiąca i jednej nocy w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

Film stanowi dopełnienie trylogii ekranizacji dzieł literatury średniowiecznej przez Pasoliniego. Po "Dekameronie" i "Opowieściach kanterberyjskich", prezentuje on trzecie dzieło pełne erotyzmu, celebrujące zmysłową radość życia. Akcja filmu rozgrywa się w malowniczych plenerach Jemenu i Arabii. Fabułę oparto na klasycznych motywach z "Baśni 1001 nocy". Historia koncentruje się na młodej i pięknej niewolnicy Zumurrud, która otrzymuje od swojego pana prawo do wyboru mężczyzny, któremu będzie służyć. Jej wybór pada na chłopca o imieniu Nouredine. Mimo braku pieniędzy, spędzają razem noc i zamieszkują ze sobą. Następnego dnia Nouredine wyrusza na targ sprzedać kobierzec utkany przez Zumurrud. Tam mimo zakazu daje się skusić ofercie mężczyzny o niebieskich oczach. Mężczyzna ten porywa dziewczynę, a zrozpaczony Nouredine wyrusza w długą podróż, by ją odnaleźć. Pasolini splata tę historię z licznymi opowieściami, tworząc bogatą mozaikę opowieści. Przenoszą one widza w różne zakątki egzotycznego Orientu, malowane subtelnie i z wielką dbałością o detale.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Kwiat tysiąca i jednej nocy w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Kwiat tysiąca i jednej nocy Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne