Las samobójców gdzie obejrzeć
Las samobójców cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 4,8 imdb 0 0 0


Gatunek

Thriller, Horror, Tajemnica


Czas trwania

1h 33m


Data wydania

07.01.2016


Oryginalny tytuł

The Forest


Twórcy

Jason Zada


Kraj produkcji

Stany Zjednoczone


Kategoria wiekowa

R

Las samobójców (2016)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Las samobójców w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

Japoński las Aokigahara jest obarczony ponurą i przerażającą przeszłością. Stanowi on cel dla wielu osób z całego kraju, które przybywają tutaj, by zakończyć swoje życie. Sara (Natalie Dormer) nie poszukuje śmierci, jednakże również udaje się do tego pełnego tajemnic i strachu miejsca. Jest to lokalizacja, gdzie zaginęła jej siostra bliźniaczka. Sara pragnie odkryć sekret, który się za tym kryje. Jednakże w głębi lasu na nowe ofiary czyhają dusze tych, którzy popełnili samobójstwo.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Las samobójców w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Las samobójców Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne