Lilo i Stitch 2: Mały feler Stitcha gdzie obejrzeć
Lilo i Stitch 2: Mały feler Stitcha cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 6,2 imdb 0 0 0


Gatunek

Animacja, Familijny, Sci-Fi, Komedia


Czas trwania

1h 8m


Data wydania

22.01.2005


Oryginalny tytuł

Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch


Twórcy

Tony Leondis, Michael LaBash


Kraj produkcji

Stany Zjednoczone


Kategoria wiekowa

PG

Lilo i Stitch 2: Mały feler Stitcha (2005)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Lilo i Stitch 2: Mały feler Stitcha w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

W kontynuacji niezapomnianej opowieści o Stichu i Lilo, film przenosi nas z powrotem do świata Disneya pełnego humoru. Bohaterowie, których pokochaliśmy, wracają, by ponownie udowodnić, jak wielka jest moc rodziny i przyjaźni. I że potrafi ona zniwelować różnice między światami. Życie na Hawajach wydaje się być rajem dla Sticha, który cieszy się spokojnym bytem. Wspiera Lilo w dążeniu do realizacji marzeń jej matki, przygotowując się do udziału w prestiżowym konkursie tańca hula. Wszystko zmienia się, gdy ujawnia się, że Stich ma pewien defekt. Nagle, cała "Ohana", w skład której wchodzą Lilo, Nani, Jumba i inni, muszą zjednoczyć siły. Chcą naprawić sytuację i ocalić swojego niezwykłego przyjaciela przed samym sobą.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Lilo i Stitch 2: Mały feler Stitcha w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Lilo i Stitch 2: Mały feler Stitcha Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne