Madu gdzie obejrzeć
Madu cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 0 0 0


Gatunek

Dokumentalny


Czas trwania

1h 40m


Data wydania

07.02.2024


Oryginalny tytuł

Madu


Twórcy

Matthew Ogens, Joel Kachi Benson


Kraj produkcji

Stany Zjednoczone


Kategoria wiekowa

PG

Madu (2024)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Madu w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

Od treningów na bosaka pośród ulic Lagos aż po występy na scenach w Anglii. "Madu" to opowieść o 12-letnim Anthonym Madu, który opuszcza rodzinne strony w Nigerii. Chce kształcić się w jednej z najbardziej renomowanych akademii baletowych na świecie, w Elmhurst Ballet School. Anthony, który dotąd nie opuścił swojej dzielnicy w Lagos, zanurza się w zupełnie nowym, obcym świecie. Gdzie jego najśmielsze marzenia nagle znajdują się na wyciągnięcie ręki. Jego historia to opowieść o odwadze, osobistym wzroście, niezliczonych wyzwaniach, niespodziewanych przeciwnościach losu, które zagrażają jego aspiracjom. I w końcu o poszukiwaniu miejsca, do którego można należeć. To złożona narracja rozgrywająca się na różnych kontynentach. "Madu" to urzekające i emocjonujące dzieło, które porusza serca widzów.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Madu w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Madu Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne