Mroczny dom gdzie obejrzeć
Mroczny dom cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 3,7 imdb 0 0 0


Gatunek

Thriller, film TV, Tajemnica


Czas trwania

1h 28m


Data wydania

09.08.2023


Oryginalny tytuł

The Housekeeper


Twórcy

Stuart Altman


Mroczny dom (2023)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Mroczny dom w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

Młoda kobieta podejmuje pracę jako gospodyni w rezydencji bogatej rodziny. Wkrótce odkrywa, że jeden z członków gospodarstwa domowego może ukrywać ponurą tajemnicę. Zmagając się z dylematem, komu może zaufać, stara się rozwikłać zagadkę, jednocześnie starając się uniknąć grożących jej złowieszczych konsekwencji.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Mroczny dom w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Mroczny dom Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne