Na Twoim Miejscu gdzie obejrzeć
Na Twoim Miejscu cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 5,2 imdb 0 0 0


Gatunek

Komedia, Romans


Czas trwania

1h 43m


Data wydania

06.01.2023


Oryginalny tytuł

Na twoim miejscu


Twórcy

Antonio Galdámez Munoz


Kraj produkcji

Polska


Na Twoim Miejscu (2023)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Na Twoim Miejscu w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

Aspirowali do zmian, a nie do zamiany! Kasia i Krzysiek, młode małżeństwo wychowujące uroczego synka i mieszkające w pięknej okolicy, mogliby wydawać się spełnieni. Jednakże, ich związek balansuje na krawędzi rozpadu. Pewnego dnia muszą współpracować jak nigdy dotąd, a wszystko za sprawą niespodziewanej zamiany ciał. Czy ten nieoczekiwany zwrot pozwoli im spojrzeć na siebie z innej perspektywy i nauczyć się wzajemnej empatii?

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Na Twoim Miejscu w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Na Twoim Miejscu Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne