Nana gdzie obejrzeć
Nana cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 6,6 imdb 0 0 0


Gatunek

Dramat, Historyczny


Czas trwania

1h 43m


Data wydania

08.07.2022


Oryginalny tytuł

Nana


Twórcy

Kamila Andini


Kraj produkcji

Indonezja, Stany Zjednoczone


Nana (2022)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Nana w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

Główna postać, Nana, to kobieta o wyrafinowanym uroku i elegancji. Z pozoru wydaje się mieć za sobą bolesne przeżycia związane ze śmiercią ojca i syna. Żyjąc w dostatku, lecz pogrążona w wewnętrznej pustce, często wraca myślami do trudnych chwil z mrocznych lat 60. XX wieku. Brak wsparcia i zrozumienia ze strony otoczenia popycha ją w objęcia melancholii. Nieoczekiwane spotkanie daje jej nadzieję na przełamanie stagnacji i odnalezienie nowej ścieżki w życiu.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Nana w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Nana Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne