Niebiańska plaża gdzie obejrzeć
Niebiańska plaża cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 6,6 imdb 0 0 0


Gatunek

Thriller, Dramat, Romans, Przygodowy


Czas trwania

1h 59m


Data wydania

03.02.2000


Oryginalny tytuł

The Beach


Twórcy

Danny Boyle


Kraj produkcji

Stany Zjednoczone, Wielka Brytania


Kategoria wiekowa

R

Niebiańska plaża (2000)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Niebiańska plaża w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

Richard (w tej roli Leonardo DiCaprio) to młody Amerykanin czujący znużenie współczesną cywilizacją. Decyduje się porzucić dotychczasowe życie w poszukiwaniu autentycznej przygody, nawet za cenę własnego bezpieczeństwa. Na swojej drodze natrafia na zdawałoby się idealną, niemal utopijną plażę, która jednak skrywa mroczną tajemnicę. Tajemnicę, dla której niektórzy są gotowi oddać życie. W filmie pojawia się również wybitna Virginie Ledoyen. A morał jest taki, że nawet w najbardziej idyllicznym zakątku mogą czaić się cienie życiowych tragedii.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Niebiańska plaża w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Niebiańska plaża Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne