Niepamięć gdzie obejrzeć
Niepamięć cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 6,8 imdb 0 0 0


Gatunek

Dramat


Czas trwania

1h 31m


Data wydania

26.05.2021


Oryginalny tytuł

Μήλα


Twórcy

Christos Nikou


Kraj produkcji

Grecja, Polska, Słowenia


Niepamięć (2021)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Niepamięć w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

Pandemia o nieprzewidywalnym charakterze, która szerzy się na całym świecie, wywołuje u ludzi gwałtowną utratę pamięci. Pewien mężczyzna trafia do programu terapeutycznego, mającego na celu pomoc mu w stworzeniu nowej rzeczywistości dla siebie. Jego leczenie opiera się na wykonywaniu codziennych zadań zaleconych przez specjalistów, które uwieczniono na taśmie magnetofonowej. Oraz na dokumentowaniu tych nowo nabytych doświadczeń za pomocą zdjęć polaroidowych.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Niepamięć w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Niepamięć Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne