Nieśmiertelni gdzie obejrzeć
Nieśmiertelni cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 5,4 imdb 0 0 0


Gatunek

Kryminał, Akcja, Thriller, Dramat


Czas trwania

1h 38m


Data wydania

05.10.1995


Oryginalny tytuł

The Immortals


Twórcy

Brian Grant


Kraj produkcji

Stany Zjednoczone


Nieśmiertelni (1995)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Nieśmiertelni w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

Jack, zmęczony pracą dla mafii, wymyśla plan szybkiego wzbogacenia się. Zamierza obrabować sejfy w kilku lokalizacjach miasta, które są pod "ochroną" mafii, ale nie chce ryzykować własnym życiem. Zatrudnia więc grupę młodych, nieznających się nawzajem osób, kusząc ich perspektywą szybkiego zarobku. Sytuacja komplikuje się, kiedy rozpoczynają realizację planu. Oszukani i wykorzystani, próbują znaleźć sposób, aby wydostać się z niebezpiecznej sytuacji. A goni ich czas.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Nieśmiertelni w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Nieśmiertelni Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne