Oczy Laury Mars gdzie obejrzeć
Oczy Laury Mars cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 6,2 imdb 0 0 0


Gatunek

Thriller, Horror, Tajemnica


Czas trwania

1h 44m


Data wydania

02.08.1978


Oryginalny tytuł

Eyes of Laura Mars


Twórcy

Irvin Kershner


Kraj produkcji

Stany Zjednoczone


Kategoria wiekowa

R

Oczy Laury Mars (1978)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Oczy Laury Mars w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

Laura Mars (w tej roli Faye Dunaway) cieszy się uznaniem jako wybitna artystka-fotografka w świecie mody. Podczas uroczystego, choć nieco snobistycznego wernisażu, spokój przerywa nagła wiadomość o śmierci edytorki współpracującej z Laurą. Co więcej, okoliczności jej śmierci są identyczne z tymi, które Laura widziała wcześniej w swoim przerażającym śnie. Ta niepokojąca zbieżność nie pozwala jej zaznać spokoju.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Oczy Laury Mars w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Oczy Laury Mars Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne