Operacja Napoleon gdzie obejrzeć
Operacja Napoleon cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 6,0 imdb 0 0 0


Gatunek

Thriller


Czas trwania

1h 52m


Data wydania

26.01.2023


Oryginalny tytuł

Napóleonsskjölin


Twórcy

Óskar Thór Axelsson


Kraj produkcji

Niemcy, Islandia


Kategoria wiekowa

NR

Operacja Napoleon (2023)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Operacja Napoleon w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

Na islandzkim lodowcu grupa turystów odkrywa pozostałości niemieckiego samolotu z okresu II wojny światowej. Wśród wrakowiska znajdują mapy i ślady wskazujące lokalizację "złotego pociągu". Czyli środka transportu, którym Niemcy planowali wywieźć skradzione złoto z okupowanej Polski. Odkrywcy nie zdają sobie sprawy, że na ich tropie jest dyrektor CIA. To bezwzględny i zdeterminowany syn amerykańskiego generała, który w tajemnicy współpracował z Hitlerem.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Operacja Napoleon w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Operacja Napoleon Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne