Our Tiny Little Wedding gdzie obejrzeć
Our Tiny Little Wedding cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 3,8 imdb 0 0 0


Gatunek

Komedia


Czas trwania

1h 22m


Data wydania

26.04.2023


Oryginalny tytuł

Notre tout petit petit mariage


Twórcy

Frédéric Quiring


Kraj produkcji

Francja


Our Tiny Little Wedding (2023)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Our Tiny Little Wedding w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

Lou i Max, pełni nadziei młodzi ludzie, tak bardzo pragną adoptować dziecko, że postanowili stworzyć perfekcyjny profil adopcyjny. Nie szczędząc nawet białych kłamstw na temat swoich dochodów, pochodzenia i życiowej sytuacji. Ostatnim krokiem ma być ślub – zamierzają zorganizować go w możliwie najprostszy, najbardziej uroczy i kameralny sposób. Jednak ich nieprzewidywalny świadek i druhna mają zupełnie inny plan na ten dzień. To, co miało być małą ceremonią, niespodziewanie przeradza się w wielkie i ekstrawaganckie wesele. Rodzina, przyjaciele i nawet agent odpowiedzialny za adopcję zaskakująco pojawiają się, by świadkować serii zaskakujących wydarzeń. Lou i Max stają przed wyzwaniem. Czy ich małe kłamstwa wyjdą na jaw i czy zdołają ocalić swój ślub w tym chaosie?

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Our Tiny Little Wedding w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Our Tiny Little Wedding Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne