Piękne lato gdzie obejrzeć
Piękne lato cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 5,5 imdb 0 0 0


Gatunek

Dramat


Czas trwania

1h 51m


Data wydania

24.08.2023


Oryginalny tytuł

La bella estate


Twórcy

Laura Luchetti


Kraj produkcji

IT


Piękne lato (2023)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Piękne lato w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

W roku 1938, młoda Ginia opuszcza wiejskie życie, by rozpocząć nowy rozdział w Turynie. To tam przyszłość maluje się w jasnych barwach pełnych obietnic. Jednak narastające napięcie wojenne kładzie się cieniem na jej nowo znalezionych marzeniach. Popychana desperacją i głodem przygód, Ginia wdaje się w burzliwy romans z artystą malarzem. Jego ścieżki krzyżują się z jej w artystycznych kręgach miasta. To właśnie przez Amelię, Ginia odkrywa świat bohemy, miejsce, gdzie życie tętni inaczej niż gdziekolwiek indziej. Amelia, będąca zmysłową i prowokującą postacią, jest tylko nieco starsza od Gini. Lecz jej doświadczenie życiowe i charakter odróżniają ją od wszystkich, których Ginia dotychczas znała. W tym "pięknym roku", Ginia pozwala sobie na pełne oddanie pierwszej wielkiej miłości.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Piękne lato w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Piękne lato Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne