Pocałunek gdzie obejrzeć
Pocałunek cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 6,6 imdb 0 0 0


Gatunek

Dramat, Romans


Czas trwania

1h 56m


Data wydania

15.10.2022


Oryginalny tytuł

Kysset


Twórcy

Bille August


Kraj produkcji

Dania


Pocałunek (2022)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Pocałunek w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

Dramat romantyczny rozgrywający się w Danii w roku 1913 opisuje losy Antona, młodego człowieka o szlachetnym sercu i sumieniu. Jego głównym celem jest zakończenie szkolenia na oficera kawalerii. Podczas jednego z treningów, na jego rozkaz pluton przychodzi z pomocą baronowi von Løvenskjold. A to skutkuje zaproszeniem na bal w zamku. Tam Anton poznaje córkę barona, Edith, która po wypadku porusza się na wózku inwalidzkim. Jego uczucia do Edith szybko rosną, jednak Anton zastanawia się, czy to, co czuje, to współczucie, czy prawdziwa miłość. Starając się postąpić honorowo, Anton coraz bardziej zaplątuje się w sieć obietnic, kłamstw i zobowiązań wobec rodziny Løvenskjold. I samej Edith.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Pocałunek w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Pocałunek Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne