Początek gdzie obejrzeć
Początek cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 6,6 imdb 0 0 0


Gatunek

Dramat


Czas trwania

2h 6m


Data wydania

04.12.2020


Oryginalny tytuł

დასაწყისი


Twórcy

Dea Kulumbegashvili


Kraj produkcji

Gruzja


Początek (2020)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Początek w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

"W ciasnym formacie 1:33, ""Początek"" skutecznie bawi się napięciem między tym, co widoczne na ekranie, a tym, co ukryte. Dotykając zarówno ludzkich, jak i metafizycznych aspektów interwencji. Debiut Dei Kulumbegashvili rozgrywa się w izolowanej gruzińskiej wiosce, gdzie życie głównej bohaterki ograniczają tylko przez ściany domostwa. Ale także reguły religijnego życia, nasilające uczucie wyobcowania i obcości. Yana, główna postać, jest żoną przywódcy lokalnej społeczności Świadków Jehowy, grupy odrzuconej i prześladowanej, co dodatkowo komplikuje jej sytuację."

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Początek w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Początek Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne