Pozostać żywym gdzie obejrzeć
Pozostać żywym cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 4,7 imdb 0 0 0


Gatunek

Familijny, Dramat, Muzyczny


Czas trwania

1h 33m


Data wydania

11.07.1983


Oryginalny tytuł

Staying Alive


Twórcy

Sylvester Stallone


Kraj produkcji

Wielka Brytania, Stany Zjednoczone


Kategoria wiekowa

PG

Pozostać żywym (1983)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Pozostać żywym w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

Tony Manero utrzymuje się z pracy jako instruktor tańca oraz barman w klubie nocnym. Ostatnio przeprowadził się z Brooklynu na Manhattan, nie tracąc przy tym ambicji zrobienia wielkiej kariery. W swoich dążeniach do dołączenia do renomowanego zespołu na Broadwayu, Manero usiłuje zjednać sobie sympatię Laurę. Kobietę uznawaną za gwiazdę broadwayowskich scen. Liczy, że dzięki jej wpływom zwiększą się jego szanse na sukces. W pogoni za marzeniami, jest nawet gotów zrezygnować z uczucia Jackie. Wybiera zamiast tego relację z kobietą, która może mu pomóc osiągnąć upragnioną sławę.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Pozostać żywym w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Pozostać żywym Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne