Prime Time gdzie obejrzeć
Prime Time cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 5,2 imdb 0 0 0


Gatunek

Thriller, Dramat


Czas trwania

1h 33m


Data wydania

30.01.2021


Oryginalny tytuł

Prime Time


Twórcy

Jakub Piątek


Kraj produkcji

Polska


Kategoria wiekowa

R

Prime Time (2021)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Prime Time w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

"Prime Time" to intensywny dramat psychologiczny, który zabiera widzów do ostatniego dnia roku 1999. Wówczas to Sebastian z bronią w dłoni wtargnął do studia telewizyjnego. Przytrzymuje dwójkę zakładników, domagając się jednego – aby umożliwiono mu wystąpienie na żywo w telewizji w momencie największej oglądalności. Zamierza przekazać widzom coś niezwykle istotnego, będąc gotowym na wszystko. Byle tylko jego wiadomość wybrzmiała. Historia Sebastiana jest rozważaniem nad dotkliwą samotnością, poszukiwaniem akceptacji oraz zmaganie się z własnymi dylematami. Film próbuje odpowiedzieć na pytanie, co skłoniło Sebastiana do podjęcia tak radykalnych działań.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Prime Time w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Prime Time Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne