Projekt: Szczęście gdzie obejrzeć
Projekt: Szczęście cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 6,2 imdb 0 0 0


Gatunek

film TV, Romans


Czas trwania

1h 24m


Data wydania

14.10.2017


Oryginalny tytuł

Love Struck Café


Twórcy

Mike Robe


Kraj produkcji

Kanada, Stany Zjednoczone


Projekt: Szczęście (2017)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Projekt: Szczęście w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

Megan Quinn (w tej roli Sarah Jane Morris) to ambitna architektka, która łączy pracę zawodową z licznymi obowiązkami. Jej pracodawca deleguje ją do rodzinnego miasta z zadaniem przekonania pani Frances Figgins, jej mentorki z dzieciństwa, do sprzedaży domu. Na miejscu planuje się wybudowanie nowoczesnego centrum rozrywki. Megan angażuje się także w pomoc w rodzinnej kawiarni, wspierając rodziców po wypadku, w którym jej ojciec złamał nogę. W tym czasie spotyka Joe (Andrew W. Walker), swoją dawna sympatię ze szkolnych lat.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Projekt: Szczęście w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Projekt: Szczęście Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne