Pszczelarz gdzie obejrzeć
Pszczelarz cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 6,4 imdb 0 0 0


Gatunek

Akcja, Thriller, Dramat


Czas trwania

1h 45m


Data wydania

08.01.2024


Oryginalny tytuł

The Beekeeper


Twórcy

David Ayer


Kraj produkcji

Wielka Brytania, Stany Zjednoczone


Kategoria wiekowa

R

Pszczelarz (2024)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Pszczelarz w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

W malowniczej wiejskiej rezydencji emerytowana nauczycielka Eloise (Phylicia Rashad) wynajmuje stodołę uczciwemu pszczelarzowi Adamowi Clayowi (Jason Statham), który z miłością troszczy się o pszczoły i produkuje miód. Doceniając jego starania, zaprasza go na wspólny obiad. Jednak spokój burzy telefon z informacją o konieczności aktualizacji zabezpieczeń jej laptopa. Po zainstalowaniu oprogramowania z otrzymanego linka, jej konta bankowe opróżniono. Gdy znika również majątek fundacji dla dzieci, którą zarządza, Eloise, pogrążona w rozpaczy, popełnia samobójstwo. Jej ciało odnajduje Clay, który dowiaduje się o finansowym oszustwie. Pszczelarz, korzystając ze swoich dawnych kontaktów, błyskawicznie identyfikuje sprawców. Będąc w przeszłości legendarnym, niezrównanym zabójcą, Clay z niebywałą determinacją i skutecznością postanawia działać poza granicami prawa, aby wymierzyć sprawiedliwość.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Pszczelarz w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Pszczelarz Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne