Rambo III gdzie obejrzeć
Rambo III cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 5,8 imdb 0 0 0


Gatunek

Akcja, Thriller, Wojenny, Przygodowy


Czas trwania

1h 41m


Data wydania

24.05.1988


Oryginalny tytuł

Rambo III


Twórcy

Peter MacDonald


Kraj produkcji

Stany Zjednoczone


Kategoria wiekowa

R

Rambo III (1988)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Rambo III w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

John Rambo (Sylvester Stallone), bohater wojny w Wietnamie, w końcu odnalazł spokój, gdy wspomnienia tamtych wydarzeń przestały go dręczyć. Obecnie mieszka w buddyjskiej świątyni niedaleko Bangkoku, zajmując się jej konserwacją. W zamian za jego pracę, mnisi zapewniają mu dach nad głową i utrzymanie. Jego życie upływa spokojnie, aż do dnia, gdy otrzymuje tragiczną wiadomość. Jego dawny przełożony i przyjaciel, pułkownik Trautman (Richard Crenna), trafił do niewoli. Pojmała go brutalna armia rosyjska w Afganistanie. Rambo musi ponownie stanąć do walki, tym razem by uratować pułkownika.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Rambo III w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Rambo III Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne