Sonata gdzie obejrzeć
Sonata cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 7,0 imdb 0 0 0


Gatunek

Dramat, Historyczny


Czas trwania

1h 58m


Data wydania

23.09.2021


Oryginalny tytuł

Sonata


Twórcy

Bartosz Blaschke


Kraj produkcji

Polska


Sonata (2021)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Sonata w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

Grzegorz, pierwotnie zdiagnozowany jako osoba z autyzmem, żyje w swoim izolowanym świecie, borykając się z trudnościami w komunikacji z otoczeniem. Jego życie zmienia się w momencie odkrycia, że za jego izolacją nie stoi autyzm, lecz niedosłuch. To on maskuje jego niezwykły talent muzyczny. Po otrzymaniu aparatu słuchowego, Grześ zaczyna eksplorować świat dźwięków, słów i muzyki, która staje się jego pasją. Jego marzeniem jest zostać pianistą i wystąpić w filharmonii. Mimo sceptycyzmu otoczenia, tylko on i jego rodzina wierzą w możliwość spełnienia tego marzenia przez chłopca z problemami ze słuchem. Nawet przy pomocy nowoczesnej technologii. To wzruszająca, autentyczna opowieść o Grzegorzu Płonce z Murzasichla, ukazująca jego trudną, lecz pełną determinacji drogę do zrealizowania marzeń. Wymagała ona niezwykłego wysiłku i nieustannej walki.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Sonata w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Sonata Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne