Stary, kocham cię gdzie obejrzeć
Stary, kocham cię cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 6,9 imdb 0 0 0


Gatunek

Komedia, Romans


Czas trwania

1h 45m


Data wydania

20.03.2009


Oryginalny tytuł

I Love You, Man


Twórcy

John Hamburg


Kraj produkcji

Stany Zjednoczone


Kategoria wiekowa

R

Stary, kocham cię (2009)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Stary, kocham cię w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

Peter Klaven jest prosperującym agentem ubezpieczeniowym, który planuje wziąć ślub ze swoją wymarzoną partnerką, Zooey. Jednak przed ślubem Peter stoi przed wyzwaniem. Potrzebuje świadka, lecz zdaje sobie sprawę, że nie ma żadnego bliskiego przyjaciela, który mógłby tę rolę spełnić.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Stary, kocham cię w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Stary, kocham cię Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne