Syreny gdzie obejrzeć
Syreny cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 6,7 imdb 0 0 0


Gatunek

Komedia, Dramat, Romans


Czas trwania

1h 50m


Data wydania

14.12.1990


Oryginalny tytuł

Mermaids


Twórcy

Richard Benjamin


Kraj produkcji

Stany Zjednoczone


Kategoria wiekowa

PG-13

Syreny (1990)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Syreny w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

W 1963 roku, po kolejnej nieudanej relacji, Pani Flax (Cher) decyduje się na przeprowadzkę do nowego miasta. I to wraz ze swoimi córkami, Charlotte (Winona Ryder) i Kate (Christina Ricci). Dla dziewcząt jest to już rutyna, gdyż ich matka zwykła zmieniać miejsce zamieszkania po zakończeniu każdego związku. Tym razem jednak spotyka Lou, który jest gotów, by stworzyć z nią i jej córkami szczęśliwą rodzinę. W tym samym okresie, głęboko religijna Charlotte, marząca o życiu w klasztorze, doświadcza swojego pierwszego zauroczenia.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Syreny w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Syreny Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne