Tótem gdzie obejrzeć
Tótem cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 7,1 imdb 0 0 0


Gatunek

Komedia, Dramat


Czas trwania

1h 35m


Data wydania

07.09.2023


Oryginalny tytuł

Tótem


Twórcy

Lila Avilés


Kraj produkcji

Dania, Francja, Meksyk


Tótem (2023)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Tótem w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

Uhonorowana na festiwalu w Berlinie, poruszająca opowieść pełna delikatności, ukazująca moc rodzinnych więzi w momencie zbliżającego się pożegnania. "Totem" rozpoczyna się w wirze przygotowań do urodzinowego przyjęcia ojca, urządzonego w pełnym przepychu meksykańskim stylu. Jest głośno, ciasno i barwnie. Rodzina i przyjaciele zbiegają się do domu, a każda nowa postać zdaje się dodawać więcej kolorów do tej sceny. Przez oczy siedmioletniej Sol, cichej dziewczynki o bystrym wzroku, stopniowo poznajemy ten zachwycający mikrokosmos. Jednak na horyzoncie pojawia się rodzinny wstrząs, który odmieni życie wszystkich mieszkańców, w szczególności młodej Sol.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Tótem w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Tótem Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne